Temel Eğitim Kurumları Öğrenci Taşıma İhalesi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTemel Eğitim Kurumları Öğrenci Taşıma İhalesi ihalesi (İKN 2021/373525) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/373525
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/373525 · Sonuç tarihi: 01.09.2021
İhalenin konusu
Temel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Havza İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺459.879 (2 istekli)
2. kısım
Gültur Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺456.036 (2 istekli)
Gültur Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Temel Eğitim Kurumları Öğrenci Taşıma İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺459.879; 2. kısım: Gültur Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺456.036.
Havza İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Havza İmam Hatip Ortaokulu ve Ortaöğretim Kurumlarına Öğrenci Taşıma İşi — Gültur Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺519.537 (31.08.2021)
- 2025-2026 Eğitim Öğretim Yılı Özel Eğitim Öğrencilerinin Taşınması İşi İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.559.596 (03.11.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Sınırlı Sorumlu 32 Nolu Sistem Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺459.914, Kırklareli (01.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺459.637, Batman (03.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — S.S.46 No.lu Suşehri Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺459.550, Sivas (03.09.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →