TEMİZLİK-GİYİM VE MEFRUŞAT MALZEMELERİ SATIN
Giyim ve TekstilTEMİZLİK-GİYİM VE MEFRUŞAT MALZEMELERİ SATIN ihalesi (İKN 2021/345007) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/345007
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Aydın
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/345007 · Sonuç tarihi: 13.08.2021
İhalenin konusu
10 Kalem Temizlik-Giyim Ve Mefruşat Malzemeleri
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -AYDIN SÖKE FAİK KOCAGÖZ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 10 Kalem Temizlik-Giyim Ve Mefruşat Malzemeleri alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺132.250 (2 istekli)
2. kısım
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺39.754 (2 istekli)
Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK-GİYİM VE MEFRUŞAT MALZEMELERİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺132.250; 2. kısım: Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺39.754.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 2026 Yılı Çorum İSM Sürekli İşçi ve Evde Sağlık Hizmetleri Personeli Giyim ve Ekipmanları Alımı — Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺131.989, Çorum (16.04.2026)
- Sürekli İşçi Kıyafet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺131.856, Kastamonu (11.06.2026)
- Mal Ve Malzeme (Çöp Poşeti,Eldiven,Süpürge Sapı) Alım İşi — Turanlar Yapı Malzemeleri İnşaat Nakliyat Turizm Ticaret Limited Şirketi, ₺133.010, Kırıkkale (10.04.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →