TEMİZLİK HİZMETİ ALINACAKTIR
Temizlik ve Çevre HizmetleriT.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS MÜDÜRLÜĞÜ TCDD Kütahya Gar Müdürlüğüne ait binalar, tesisler, işyerlerinin iç ve çevrelerinin temizlik, ilaçlama, kalorifer yakım işleri ile taşıma tarafından açılan "TEMİZLİK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Esila Personel Hizmetleri Temizlik Ticaret Limited Şirketi 178.680,92 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/465825).
- İhale Kayıt No
- 2019/465825
- Kazanan firma
- Esila Personel Hizmetleri Temizlik Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺178.681
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Afyonkarahisar
- Sonuç tarihi
- 31.12.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/465825 · Sonuç tarihi: 31.12.2019
İhalenin konusu
01.01.2020-31.12.2020 tarihleri arası 1 yıl süreyle Kütahya Gar’da (1000 m2 kapalı alan ve 10.000 m2 açık alan) işi 8 ay 4 işçi, 4 ay 3 işçi ile yürütülmesi işidir.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| açık alan) işi 8 ay 4 işçi | 10.000 | m2 |
| 3 işçi ile yürütülmesi işidir. | 4 | ay |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Esila Personel Hizmetleri Temizlik Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺38.674.025.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Esila Personel Hizmetleri Temizlik Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →