TEMİZLİK HİZMETİ ALINACAKTIR
Temizlik ve Çevre HizmetleriMAKİNA VE KİMYA ENDÜSTRİSİ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MKE ÇANKIRI SİLAH FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ-TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ Teknik Şartnamesine Uygun 01/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası 17 Eleman İle Tahmil, Tahliye,Temizlik, Bahçe ve Çevre düzenlemesi, Çay Ocakları, Lokal ve Misafirhane Hizmeti hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "TEMİZLİK HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini MHC Grup Temizlik Yemek İnşaat Gıda Akaryakıt Ekipmanları İç Dış Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 880.668 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/552184).
- İhale Kayıt No
- 2020/552184
- Kazanan firma
- MHC Grup Temizlik Yemek İnşaat Gıda Akaryakıt Ekipmanları İç Dış Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺880.668
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Çankırı
- Sonuç tarihi
- 11.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/552184 · Sonuç tarihi: 11.12.2020
İhalenin konusu
01/01/2021-31/12/2021 Tarihleri Arası 17 Eleman ile Tahmil, Tahliye, Temizlik, Bahçe ve Çevre Düzenlemesi, Çay Ocakları, Lokal ve Misafirhane Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: MHC Grup Temizlik Yemek İnşaat Gıda Akaryakıt Ekipmanları İç Dış Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.449.668.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.