TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/717108) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/717108
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/717108 · Sonuç tarihi: 25.02.2021
İhalenin konusu
36 Kalem Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 233 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.006.546.190.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺1.201.015
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Novasis İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺29.100
Novasis İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Makrolab Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺72.750
Makrolab Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.201.015; 2. kısım: Novasis İç ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺29.100; 3. kısım: Makrolab Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺72.750.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 2025 Yılı Muhtelif İkramlık, Ev Dışı Tüketim ve Temizlik Malzeme — Serra Özcan Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺1.201.450, Tekirdağ (09.12.2025)
- Temizlik Malzemesi — ATC Grup Temizlik Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.200.000, Ankara (24.09.2025)
- Karatay Gençlik Merkezi Karo Halı Döşettirilmesi İşi — Üçgen Kent Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.199.641, Konya (09.03.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →