Temizlik Malzemesi Alımı
Mobilya ve DöşemeTemizlik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2021/525817) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/525817
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/525817 · Sonuç tarihi: 22.10.2021
İhalenin konusu
4 Kısım Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi adına sonuçlanan 6 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺11.965 (5 istekli)
2. kısım
YSF Ambalaj Temizlik Plastik Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺303.578 (10 istekli)
YSF Ambalaj Temizlik Plastik Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Temizlik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.965; 2. kısım: YSF Ambalaj Temizlik Plastik Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺303.578.
İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Kıyafet (20 Kalem) Alımı — Kayra İş Güvenliği Ekipmanları Temizlik İnşaat Tekstil İmalat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺417.830 (06.05.2026)
- Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı — Sevinçler Medikal İş Giysileri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.574.855 (03.11.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Müdürlüğümüze Bağlı 8 Sağlık Tesisi (Bölge, KDÇHH, ADSM, Kozluk, Gercüş, Sason, Beşiri ve Hasankeyf DH.)için 105 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Azber Petrol Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺11.950, Batman (20.11.2020)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Öykü Tıbbi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺12.425, İzmir (18.09.2020)
- GENEL TIBBİ SARF VE TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN — A ve A Sağlık Anonim Şirketi, ₺12.480, İstanbul (13.10.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →