TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/110849) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/110849
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Giresun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/110849 · Sonuç tarihi: 10.04.2020
İhalenin konusu
23 Kalem - 23 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Nef Kağıt Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺25.462.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Nef Kağıt Ticaret Limited Şirketi — ₺7.462
Nef Kağıt Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik Ve Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺251.625
Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik Ve Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Nef Kağıt Ticaret Limited Şirketi, ₺7.462; 2. kısım: Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik Ve Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺251.625.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 41 Kalem Diş Sarf ve Tıbbi Sarf Malzeme Alımı İşi — Ersoy Dental Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺7.590, Batman (28.07.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti., ₺7.750, Rize (24.11.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺7.775, Erzincan (23.07.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →