TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/145927) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/145927
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Niğde
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/145927 · Sonuç tarihi: 04.05.2020
İhalenin konusu
42 Kısımda Toplam 128 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.438.366.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi — ₺38.387
Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi — ₺8.892
Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi, ₺38.387; 2. kısım: Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi, ₺8.892.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Temizlik Malzemeleri Alımı İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺38.300, Konya (25.02.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Fem Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺38.000, Aydın (05.04.2022)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — MET Mutfak Gereçleri Endüstriyel Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺38.915, Osmaniye (27.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →