TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/193416) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/193416
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Muş
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/193416 · Sonuç tarihi: 19.06.2020
İhalenin konusu
14 Kalem Temizlik Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FSM Medikal İnşaat Temizlik Gıda Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺143.575.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FSM Medikal İnşaat Temizlik Gıda Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺11.125
FSM Medikal İnşaat Temizlik Gıda Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Umudum Danışmanlık Reklam Eğitim Organizasyon Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺181.983
Umudum Danışmanlık Reklam Eğitim Organizasyon Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FSM Medikal İnşaat Temizlik Gıda Nakliyat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺11.125; 2. kısım: Umudum Danışmanlık Reklam Eğitim Organizasyon Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺181.983.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 21 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Ay Tem İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺11.078, Ankara (08.03.2022)
- KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺11.200, Artvin (09.03.2021)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Koçlar Çelik Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺11.050, Ankara (14.04.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →