TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/205034) 5 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/205034
- Kısım sayısı
- 5
- İl
- Malatya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/205034 · Sonuç tarihi: 17.07.2020
İhalenin konusu
Hastane Müdürlüğü Ünitesi İhtiyacı 36 Kalem Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺531.750
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺78.600
3. kısım
Ġpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd ġ — ₺44.177
Ġpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd ġ firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Dorukent Ġç ve DıĢ Ticaret Limited ġirketi — ₺25.300
Dorukent Ġç ve DıĢ Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →5. kısım
Biltem Endüstriyel Kimya Limited ġirketi — ₺165.100
Biltem Endüstriyel Kimya Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺531.750; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺78.600; 3. kısım: Ġpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd ġ, ₺44.177; 4. kısım: Dorukent Ġç ve DıĢ Ticaret Limited ġirketi, ₺25.300; 5. kısım: Biltem Endüstriyel Kimya Limited ġirketi, ₺165.100.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMELERİ VE TIBBİ ATIK -ÇÖP TORBASI — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺533.200, Kayseri (16.06.2021)
- Muhtelif Tür ve Miktarlarda Mobilya, Beyaz eşya, Çay makinesi, Ses Cihazı ve Perde Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺533.600, Kahramanmaraş (23.03.2022)
- KENT MOBİLYALARI, ÜST YAPI ELEMANLARI, OYUN — Aslı Park Çevre Tasarım ve Mühendislik Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺529.780, İstanbul (04.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →