TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/326551) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/326551
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/326551 · Sonuç tarihi: 10.09.2020
İhalenin konusu
55 Grup Kısım Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.521
2. kısım
Uni Profesyonel Temizlik Ürünleri Medikal Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺885
Uni Profesyonel Temizlik Ürünleri Medikal Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.521; 2. kısım: Uni Profesyonel Temizlik Ürünleri Medikal Makina Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺885.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Iğdır Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşlar için Temizlik Malzemesi Alımı — Erna Medikal Sağlık Ve Temizlik Hizmetleri Gıda Taşımacılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.482, Iğdır (31.12.2021)
- Müdürlüğümüze Bağlı 8 Sağlık Tesisi (Bölge, KDÇHH, ADSM, Kozluk, Gercüş, Sason, Beşiri ve Hasankeyf DH.)için 105 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Anatomi Plastik Sağlık Ürünleri Tekstil Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.592, Batman (12.10.2020)
- 99 Kalem Temizlik Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.670, Kocaeli (05.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →