TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/388436) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/388436
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Muş
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/388436 · Sonuç tarihi: 21.10.2020
İhalenin konusu
29 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Omse Group Temizlik Medikal İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺613.642.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Omse Group Temizlik Medikal İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺126.421
Omse Group Temizlik Medikal İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Umudum Danışmanlık Reklam Eğitim Organizasyon Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺174.244
Umudum Danışmanlık Reklam Eğitim Organizasyon Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Omse Group Temizlik Medikal İnşaat Taahhüt Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺126.421; 2. kısım: Umudum Danışmanlık Reklam Eğitim Organizasyon Araştırma Geliştirme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺174.244.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- ÇÜ Diş Hekimliği Fakültesi Demirbaş ve Sarf Malzeme Alımı (2026) — Promed Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺125.700, Adana (18.08.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Ecem Kurumsal Hijyen Temizlik Kırtasiye Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺125.250, Ankara (14.06.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — MCS Grup Sağlık Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd Şti, ₺128.000, İstanbul (07.07.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →