TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/424026) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/424026
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/424026 · Sonuç tarihi: 28.10.2020
İhalenin konusu
6 Kalem Temizlik Malzemesi Temini
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 14 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.168.311.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺119.394
Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Rastaş İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺4.250
Rastaş İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺119.394; 2. kısım: Rastaş İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺4.250.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺121.080, Çanakkale (31.08.2021)
- Temizlik Malzemesi Alımı İşi — Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti., ₺121.208, Rize (24.08.2021)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺121.927, Osmaniye (26.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →