TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/424556) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/424556
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Edirne
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/424556 · Sonuç tarihi: 27.11.2020
İhalenin konusu
54 Kalem Temizlik Malzemesi alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺886.565
2. kısım
Uygunlar Tahmil Tahliye Taşımacılık Otomotiv İnşaat Ve Malzemeleri Turizm Ticaret Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi. — ₺219.750
Uygunlar Tahmil Tahliye Taşımacılık Otomotiv İnşaat Ve Malzemeleri Turizm Ticaret Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş — ₺125.450
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺886.565; 2. kısım: Uygunlar Tahmil Tahliye Taşımacılık Otomotiv İnşaat Ve Malzemeleri Turizm Ticaret Pazarlama Sanayi İthalat İhracat Limited Şirketi., ₺219.750; 3. kısım: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş, ₺125.450.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Gündüz Bakımevi ve Kreş Mutfak Malzemeleri Alım İşi — Çelikay Endüstriyel Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺886.000, Kırşehir (23.06.2026)
- Halı Alımı — Doruk Tekstil Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺888.000, Şanlıurfa (18.06.2020)
- 40 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — AK Teknik Ambalaj Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺885.125, İzmir (25.03.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →