TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/620812) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/620812
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/620812 · Sonuç tarihi: 17.02.2021
İhalenin konusu
48 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Star Kimya ve Gıda Sanayi Pazarlama Limited Şirketi — ₺631.141
Star Kimya ve Gıda Sanayi Pazarlama Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Koçbey Dağıtım Temizlik ve Kimyasal Ürünler Limited Şirketi — ₺46.320
Koçbey Dağıtım Temizlik ve Kimyasal Ürünler Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺23.166
Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Erc Kağıt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺165.495
Erc Kağıt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Star Kimya ve Gıda Sanayi Pazarlama Limited Şirketi, ₺631.141; 2. kısım: Koçbey Dağıtım Temizlik ve Kimyasal Ürünler Limited Şirketi, ₺46.320; 3. kısım: Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺23.166; 4. kısım: Erc Kağıt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺165.495.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 50 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşi — Buka Tedarik İthalat İhracat Temizlik Gıda Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺631.324, Çankırı (10.12.2025)
- KIRTASİYE VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺629.228, Balıkesir (26.04.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Özdünya Plastik Züccaciye Tekstil ve Temizlik Ürünleri Gıda Dekorasyon Hırdavat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺628.500, Adana (04.03.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →