TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/626729) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/626729
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kırklareli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/626729 · Sonuç tarihi: 25.01.2021
İhalenin konusu
Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü ve Bağlı Sağlık Tesislerine 94 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺932.076.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺35.414
Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İlktem Temizlik ve Gıda Sanayi Tic.Ltd.Şti. — ₺357.420
İlktem Temizlik ve Gıda Sanayi Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺35.414; 2. kısım: İlktem Temizlik ve Gıda Sanayi Tic.Ltd.Şti., ₺357.420.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺35.671, Sivas (04.03.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Sebat Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺35.926, Karaman (21.05.2021)
- 18 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺36.000, Kars (03.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →