TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/710931) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/710931
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/710931 · Sonuç tarihi: 26.02.2021
İhalenin konusu
82 Kalem (3 Kısım) Malzeme Alımı 1 Kısım (kağıt ürünler) 2 Kısım (deterjan) 3 Kısım (hırdavat)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Şah Kurumsal Personel Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺246.950
Şah Kurumsal Personel Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
YSF Ambalaj Temizlik Plastik Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺412.003
YSF Ambalaj Temizlik Plastik Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Şah Kurumsal Personel Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺246.950; 2. kısım: YSF Ambalaj Temizlik Plastik Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺412.003.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Müdürlüğümüz ve Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesisleri İçin 83 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺247.600, Batman (20.11.2025)
- 2021 Yılı Temizlik Malzemeleri Alımı — Sur-Med Cerrahi Ve Medikal Özel Labaratuvar Hizmetleri Tıbbi Malzemeler İthalat Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺246.193, Ordu (22.06.2021)
- 8 Kısım Mutfak Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺248.905, Isparta (25.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →