TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/170805) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/170805
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Karaman
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/170805 · Sonuç tarihi: 21.05.2021
İhalenin konusu
98 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sebat Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺95.761.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sebat Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺35.926
Sebat Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺9.000
3. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺195.667
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sebat Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺35.926; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺9.000; 3. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺195.667.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 18 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺36.000, Kars (03.06.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺35.671, Sivas (04.03.2021)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Birimlerinde Kullanılmak Üzere Kağıt, Bayrak, Orijinal Toner, Kırtasiye ve Temizlik Malzemesi Alımı — ÖZ AK Kırtasiye Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺36.400, Kırıkkale (18.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →