TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/178364) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/178364
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/178364 · Sonuç tarihi: 24.06.2021
İhalenin konusu
2 Grup Kısım Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Turpa Pazarlama İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺167.030
Turpa Pazarlama İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺336.360
Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺124.092
Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. — ₺266.595
Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Turpa Pazarlama İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺167.030; 2. kısım: Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺336.360; 3. kısım: Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺124.092; 4. kısım: Turpa Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺266.595.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 40 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Erda Gıda Turizm San Tic.Ltd.Şti., ₺166.698, Edirne (06.04.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — NAS İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺168.000, Iğdır (29.04.2021)
- Kongre Merkezi Konferans Salonunda Kullanılmak Üzere Konferans Koltuğu, Duvardan Duvara Akustik Halı, Siyah Sahne Arkası Perdesi Mal Alımı — MİM İç ve Dış Mekan Baskı Sistemleri Reklam Matbaacılık Ticaret Limited Şirketi, ₺165.600, Bilecik (28.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →