TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/186396) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/186396
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/186396 · Sonuç tarihi: 15.06.2021
İhalenin konusu
Temizlik Malzemesi 43 Kalem (6 Kısım)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 43 Kalem temizlik malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Artun Temizlik Güvenlik Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺619.558 (7 istekli)
Artun Temizlik Güvenlik Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ecem Kurumsal Hijyen Temizlik Kırtasiye Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi — ₺125.250 (6 istekli)
Ecem Kurumsal Hijyen Temizlik Kırtasiye Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Artun Temizlik Güvenlik Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺619.558; 2. kısım: Ecem Kurumsal Hijyen Temizlik Kırtasiye Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺125.250.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 47 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Akburan Temizlik Gıda ve Tarım Ürünleri İnşaat Malzemeleri Yakacak Maddeleri Taşımacılık Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺618.170, Aydın (08.04.2026)
- 2026 Yılı Temizlik Malzemesi Alım İşi — Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺618.013, Giresun (10.07.2026)
- MOBİLYA SATIN ALINACAKTIR — Ses Kom İleri Tekn.Ür.Paz.ve Turizm Tic.Ltd.Şti., ₺621.730, İstanbul (25.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →