TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/277004) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/277004
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/277004 · Sonuç tarihi: 27.09.2021
İhalenin konusu
34 Kalem Temizlik Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: A ve A Sağlık Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 61 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺226.227.309.
- İdare hakkında: T.C.SAĞLIK BAKANLIĞI GÖZTEPE YALÇIN ŞEHİR HASTANESİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 34 Kalem Temizlik Malzeme Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
A ve A Sağlık Anonim Şirketi — ₺169.240 (5 istekli)
A ve A Sağlık Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺58.280 (1 istekli)
Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Morbuz Organizasyon Limited Şirketi — ₺46.760 (1 istekli)
Morbuz Organizasyon Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: A ve A Sağlık Anonim Şirketi, ₺169.240; 2. kısım: Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺58.280; 3. kısım: Morbuz Organizasyon Limited Şirketi, ₺46.760.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Platex Kimya Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺170.474, Ankara (24.05.2021)
- Erzurum, Divriği ve Samsun Yatakhanelerine Montaj Dahil Kombi Satın Alınması İşi — Abbay Taşımacılık Otomotiv Kırtasiye Limited Şirketi, ₺168.000, Sivas (04.06.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — NAS İhracat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺168.000, Iğdır (29.04.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →