TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/290784) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/290784
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Çorum
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/290784 · Sonuç tarihi: 08.07.2021
İhalenin konusu
7 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ- HİTİT ÜNİVERSİTESİ EROL OLÇOK SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 7 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı alımı sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺69.675 (1 istekli)
2. kısım
Barışmed Tıbbi Malzeme ve Cihazlar Teknik Servis Hizmetleri İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺26.793 (1 istekli)
Barışmed Tıbbi Malzeme ve Cihazlar Teknik Servis Hizmetleri İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺69.675; 2. kısım: Barışmed Tıbbi Malzeme ve Cihazlar Teknik Servis Hizmetleri İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺26.793.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Ay Tem İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺69.269, Tekirdağ (05.05.2021)
- Hastanemiz İhtiyacına Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺68.850, Zonguldak (14.05.2026)
- Temizlik Malzemesi Mal Alımı İhalesi — CT Tıp Medikal Ürünler Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺68.800, Rize (24.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →