TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/347175) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/347175
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/347175 · Sonuç tarihi: 14.09.2021
İhalenin konusu
79 Kalem Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hijyenpark Endüstriyel Temizlik Gıda Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 43 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺89.547.518.
- İdare hakkında: İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ LEVAZIM VE AYNİYAT MÜDÜRLÜĞÜ 79 Kalem Temizlik Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Hijyenpark Endüstriyel Temizlik Gıda Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺259.285 (6 istekli)
Hijyenpark Endüstriyel Temizlik Gıda Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺1.203.253 (7 istekli)
3. kısım
Zorlu Gıda ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi — ₺199.586 (4 istekli)
Zorlu Gıda ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Hijyenpark Endüstriyel Temizlik Gıda Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺259.285; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.203.253; 3. kısım: Zorlu Gıda ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, ₺199.586.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 2 Grup Kıratsiye ve Temizlik Malzemesi Alımı — Özkırtay Kitap Kırtasiye Bilgisayar Gıda Hayvancılık Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺259.000, Kars (13.03.2026)
- KIRTASİYE, ÇAMAŞIRHANE VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN — Bilir Kitap Kırtasiye Bilgisayar Oyuncak Danışmanlık İnşaat Dağıtım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺259.650, Kahramanmaraş (01.06.2022)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Elisa Profesyonel Temizlik Maddeleri San.ve Tic. A.Ş., ₺258.832, Sakarya (05.05.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →