TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/374176) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/374176
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/374176 · Sonuç tarihi: 17.08.2021
İhalenin konusu
Hastanemiz İhtiyacı Olan 12 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi, kayıtlarımızda 26 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.593.173.
- İdare hakkında: ETLİK-ZÜBEYDE HANIM KADIN HAST.EĞTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Hastanemiz İhtiyacı Olan 12 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺347.015 (4 istekli)
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺22.933 (3 istekli)
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺347.015; 2. kısım: Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺22.933.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Mutfak Ekipmanları Alımı — Hüner Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺346.800, Konya (05.12.2025)
- MUTFAK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Hakbilenler Dayanıklı Tüketim Malları ve Nakliyat Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi., ₺347.430, Burdur (02.12.2020)
- 109 Kalem Temizlik Malzeme Alımı İhalesi — ERC Kağıt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺348.146, Kocaeli (17.02.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →