TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/438277) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/438277
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Rize
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/438277 · Sonuç tarihi: 23.09.2021
İhalenin konusu
13 Kalem Temizlik Malzemesi Mal Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: DEVLET HASTANESİ -KA?KAR SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Temizlik Malzemesi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺106.950 (2 istekli)
2. kısım
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi — ₺229.890 (4 istekli)
Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺106.950; 2. kısım: Seal Temizlik İnşaat Gıda Kırtasiye İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺229.890.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — ATC Grup Medikal Tekstil ve Temizlik Hizmeti Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺106.745, Tekirdağ (21.09.2020)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Alp Tedarik Dağıtım İç Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺106.530, Zonguldak (16.04.2020)
- Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ekipmanları Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺107.680, İstanbul (11.04.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →