TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/49591) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/49591
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kırıkkale
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/49591 · Sonuç tarihi: 22.03.2021
İhalenin konusu
43 Kalem Hastane Genel ve Mutfak Temizliklik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺41.280
2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺186.428
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺41.280; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺186.428.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Bartum İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺40.346, Antalya (30.12.2020)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi ve Ticaret A.Ş, ₺42.640, İstanbul (26.07.2021)
- AYNİYAT SARF VE TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺43.035, İstanbul (18.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →