TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/583203) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/583203
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Rize
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/583203 · Sonuç tarihi: 24.11.2021
İhalenin konusu
6 Kalem Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: ER Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺7.665.841.
- İdare hakkında: RİZE DEVLET HASTANESİ 6 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı alımı sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
ER Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺975.520 (3 istekli)
ER Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti. — ₺7.750 (2 istekli)
Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: ER Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺975.520; 2. kısım: Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti., ₺7.750.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Muhtelif Temizlik Malzemesi — Başsu Temizlik Hizmetleri İnşaat Nakliye Turizm ve Gıda Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺976.100, Antalya (04.03.2026)
- 69 Temizlik Malzemesi Alımı — BZC Ambalaj Temizlik Malzemeleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺974.765, Aydın (18.06.2026)
- Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ekipmanları Alımı — Alp Tedarik Dağıtım İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺972.519, İstanbul (04.04.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →