TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/62480) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/62480
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/62480 · Sonuç tarihi: 13.04.2021
İhalenin konusu
32 Kalem Temizlik Malzemesi alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 223 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.003.134.415.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺1.173
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ertuğrul Temizlik Ürünleri Sanayi ve Turizm Ticaret Ltd.Şti — ₺238.220
Ertuğrul Temizlik Ürünleri Sanayi ve Turizm Ticaret Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.173; 2. kısım: Ertuğrul Temizlik Ürünleri Sanayi ve Turizm Ticaret Ltd.Şti, ₺238.220.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 66 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Arslanlı Temizlik Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.200, Adıyaman (16.02.2026)
- Temizlik Malzemesi — Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, ₺600, Rize (14.10.2025)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.768, Niğde (01.03.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →