TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/45954) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/45954
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Rize
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/45954 · Sonuç tarihi: 08.03.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.460.419.
- İdare hakkında: YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 39 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti. — ₺424.700 (4 istekli)
Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Er Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺18.540 (3 istekli)
Er Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Demet Temizlik Malzemeleri İnşaat Turizm Nakliyat Hafriyat Temizlik Yemek ve Servis Hizmetleri Ticaret Ltd.Şti., ₺424.700; 2. kısım: Er Tıbbı Cih.Ortp.Malz.San.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺18.540.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Bağlı Müdürlüklerine Çeşitli Temizlik Malzemeleri Alım İşi — Tepe Kurumsal Endüstriyel Temizlik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺423.363, Sakarya (16.10.2020)
- KENT MOBİLYASI SATIN ALINACAKTIR — Parklila Çevre Tasarım ve Dekorasyon Sanayi Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺422.500, İstanbul (26.11.2021)
- Mobilya Atölyesi MDF Lam, Suntalam ve Arkalık — Duranoğulları Or.Ür.Gıd.Ko.Mo.İ.Na.T Tic San.Ltd.Şti., ₺422.335, Gümüşhane (06.07.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →