TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/87167) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/87167
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Aydın
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/87167 · Sonuç tarihi: 05.04.2022
İhalenin konusu
30 Kalem Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Fem Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺62.595.
- İdare hakkında: DEVLET HASTANESİ -NAZİLLİ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 30 Kalem Temizlik Malzemesi alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Fem Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺38.000 (1 istekli)
Fem Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.177.600 (1 istekli)
Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Fem Medikal Tıbbi Malzemeler İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺38.000; 2. kısım: Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.177.600.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Haliloğlu Madencilik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺37.720, Şırnak (18.09.2020)
- Temizlik Malzemeleri Alımı İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺38.300, Konya (25.02.2026)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi, ₺38.387, Niğde (04.05.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →