TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/9466) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/9466
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/9466 · Sonuç tarihi: 17.03.2022
İhalenin konusu
65 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: KONYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 65 Kalem Temizlik Malzemesi alımı 4734 Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺12.567 (1 istekli)
2. kısım
Tuar e-Ticaret Endüstriyel Kimyasal Maddeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺53.466 (2 istekli)
Tuar e-Ticaret Endüstriyel Kimyasal Maddeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Hanımağa Medikal Ürünleri Ticaret Limited Şirketi — ₺52.086 (1 istekli)
Hanımağa Medikal Ürünleri Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺12.567; 2. kısım: Tuar e-Ticaret Endüstriyel Kimyasal Maddeleri İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺53.466; 3. kısım: Hanımağa Medikal Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺52.086.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 34 Kalem Temizlik Malzeme Alımı İhalesi — FBM Temizlik Kimya Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺12.498, İstanbul (22.06.2026)
- GENEL TIBBİ SARF VE TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN — A ve A Sağlık Anonim Şirketi, ₺12.480, İstanbul (13.10.2020)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Öykü Tıbbi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺12.425, İzmir (18.09.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →