TEMİZLİK MALZEMESİ VE EKİPMANI SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ VE EKİPMANI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/202160) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/202160
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Denizli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/202160 · Sonuç tarihi: 12.05.2022
İhalenin konusu
55 Kalem Temizlik Malzemeleri ve Ekipmanları Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: DENİZLİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ Denizli İl Sağlık Müdürlüğü 2022 Yılı 55 Temizlik Malzemesi ve Ekipmanı Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺212.145 (3 istekli)
2. kısım
Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi — ₺33.321 (3 istekli)
Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ VE EKİPMANI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺212.145; 2. kısım: Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri Anonim Şirketi, ₺33.321.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Vefa Temizlik Kurumsal Destek Hizmetleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺210.678, İstanbul (22.04.2022)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — EYM Toptan Tüketim Tütün Gıda Pazarlama İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺210.495, Bursa (22.02.2022)
- DÖKÜM AYAKLI AHŞAP OTURMA BANKI VE DÖKÜM ÇÖP — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺214.000, Erzurum (27.05.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →