TEMİZLİK MALZEMESİ VE EKİPMANLARI SATIN
Mobilya ve DöşemeTEMİZLİK MALZEMESİ VE EKİPMANLARI SATIN ihalesi (İKN 2020/603727) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/603727
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/603727 · Sonuç tarihi: 14.01.2021
İhalenin konusu
16 Kalem Temizlik Malzemeleri ve Ekipmanı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ace İstanbul Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺130.460
Ace İstanbul Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺1.092
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK MALZEMESİ VE EKİPMANLARI SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ace İstanbul Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺130.460; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.092.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 94 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İhalesi — Neta Temizlik Ürünleri Kimya İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Ş, ₺131.028, Konya (28.05.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Şahinplast Tesktil İnşaat Plastik ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺128.991, Gaziantep (31.08.2021)
- (3024) Temizlik Malzemesi (11 Kalem) — Hastem Gül Ürünleri Tem.Gıda San.ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺132.000, Antalya (03.12.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →