TEMİZLİK, TEKSTİL VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN
Giyim ve TekstilTEMİZLİK, TEKSTİL VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN ihalesi (İKN 2021/376148) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/376148
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/376148 · Sonuç tarihi: 18.08.2021
İhalenin konusu
67 Kalem Temizlik - Tekstil ve Kırtasiye Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -ALANYA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 67 Kalem Temizlik - Tekstil ve Kırtasiye Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺30.000 (2 istekli)
2. kısım
Bartum İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺349.549 (1 istekli)
Bartum İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi ve Ticaret A.Ş — ₺89.630 (1 istekli)
Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi ve Ticaret A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TEMİZLİK, TEKSTİL VE KIRTASİYE MALZEMESİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺30.000; 2. kısım: Bartum İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺349.549; 3. kısım: Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi ve Ticaret A.Ş, ₺89.630.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- Hastanemiz İhtiyacı Olan Sarf Malzeme Alımı İşi — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺31.263, İstanbul (31.08.2026)
- Giyim Ayakkabı ve Havlu — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺31.280, Sivas (11.06.2021)
- 35 Kalem Muhtelif Giyim Ve Tekstil Malzemesi Alımı — Renasan Mürekkepli Şeritler Sanayi Ve Ticaret A.Ş, ₺28.526, Elazığ (27.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →