Temizlik ve Kalorifer Yakım Hizmeti Alım İşi
Temizlik ve Çevre HizmetleriTCDD 5. Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "Temizlik ve Kalorifer Yakım Hizmeti Alım İşi" ihalesini Leonefe Turizm Taşımacılık Limited Şirketi 8.020.715,88 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1939884).
- İhale Kayıt No
- 2025/1939884
- Kazanan firma
- Leonefe Turizm Taşımacılık Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺8.020.716
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Malatya
- Sonuç tarihi
- 31.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1939884 · Sonuç tarihi: 31.12.2025
İhalenin konusu
5.Bölge Müdürlüğü 01.01.2026 – 31.12.2026 Tarihleri Arası 13 İşçiyle Merkez İş Yerleri, Prefabrik Yapı ve Tesisleri Çevre ve Genel Temizlik İşleri ile Kalorifer Yakımı Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Temizlik ve Çevre Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %29 altında.
- Kazananın karnesi: Leonefe Turizm Taşımacılık Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺73.482.188.
- İdare hakkında: TCDD 5. Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 28 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 11,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Leonefe Turizm Taşımacılık Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →