TIBBİ CİHAZ/DEMİRBAŞ VE GÖZ CERRAHİ EL ALETİ SATIN
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfTIBBİ CİHAZ/DEMİRBAŞ VE GÖZ CERRAHİ EL ALETİ SATIN ihalesi (İKN 2021/130241) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/130241
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bursa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/130241 · Sonuç tarihi: 07.05.2021
İhalenin konusu
4 Kısım-Tıbbi Cihaz- Tıbbi Demirbaş ve Göz Cerrahi El Aleti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Medisa Dış Ticaret Ve Pazarlama Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.796.600.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ -BURSA İZNİK SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Tıbbi Cihaz/Demirbaş ve Göz Cerrahi El Aleti Alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Medisa Dış Ticaret Ve Pazarlama Ltd.Şti. — ₺67.600 (1 istekli)
Medisa Dış Ticaret Ve Pazarlama Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Güney Diş Deposu Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺42.900 (1 istekli)
Güney Diş Deposu Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TIBBİ CİHAZ/DEMİRBAŞ VE GÖZ CERRAHİ EL ALETİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Medisa Dış Ticaret Ve Pazarlama Ltd.Şti., ₺67.600; 2. kısım: Güney Diş Deposu Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺42.900.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 19 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺67.531, Şırnak (08.05.2026)
- 8 Kalem Mikrobiyoloji Laboratuvarı Sarf Malzeme Alımı — Molgen Biyoteknoloji Laboratuar Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺67.696, Çanakkale (08.07.2021)
- 112 Kalem Diş Sarf Malzemeleri — Gürbüz Sağlık Ürünleri Dahili Ticaret Taahhüt Limited Şirketi, ₺67.503, Yozgat (05.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →