TIBBİ CİHAZ VE CERRAHİ ALET SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfTIBBİ CİHAZ VE CERRAHİ ALET SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/464074) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/464074
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Gaziantep
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/464074 · Sonuç tarihi: 26.11.2020
İhalenin konusu
3 Kalem Tıbbi Cihaz, 1 Set Cerrahi Alet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İncekaralar Tıbbi Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.511.071.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İncekaralar Tıbbi Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi — ₺190.850
İncekaralar Tıbbi Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Türev İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺168.800
Türev İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TIBBİ CİHAZ VE CERRAHİ ALET SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İncekaralar Tıbbi Cihazlar Ticaret Anonim Şirketi, ₺190.850; 2. kısım: Türev İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺168.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Müdürlüğümüze Bağlı Harakani Devlet Hastanesinde Kullanılmak Üzere 2021 Yılı 19 Kalem Kemoterapi Tıbbi Sarf Malzemeleri Alım İşi — 4K Medikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Temizlik İth. İhr. Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺190.873, Kars (29.06.2021)
- Kırşehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İçin 71 Kalem Tıbbi Demirbaş ve Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Elsa Ortopedi Rehabilitasyon ve Spor Malzemeleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺190.985, Kırşehir (23.11.2020)
- 10 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Gökay Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺190.650, İstanbul (31.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →