TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerDEVLET HASTANESİ -MENEMEN SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Menemen Devlet Hastanesi 33 Aylık 2020-2021-2022 Yılları Dijital Röntgen Cihazı Kirama İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Medsis Medikal Sistemler Ticaret Ltd.Şti. 450.285 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/117658).
- İhale Kayıt No
- 2020/117658
- Kazanan firma
- Medsis Medikal Sistemler Ticaret Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺450.285
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 04.05.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/117658 · Sonuç tarihi: 04.05.2020
İhalenin konusu
33 Aylık 2020-2021-2022 Yılları Dijital Röntgen Cihazı Kirama İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Medsis Medikal Sistemler Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.054.885.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Medsis Medikal Sistemler Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →