TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR
Sağlık ve Sosyal HizmetlerTIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/693853) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/693853
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/693853 · Sonuç tarihi: 16.02.2021
İhalenin konusu
MR (Manyetik Rezonans) Görüntüleme: 60.000 adet MR (Manyetik Rezonans) Okuma ve Raporlama: 60.000 adet BT (Bilgisayarlı Tomografi) Okuma ve Raporlama: 48.000 adet
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Özel Hayat İnşaat Sağlık İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺2.580.000
Özel Hayat İnşaat Sağlık İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Protek Sağlık Bilişim Ticaret Anonim Şirketi — ₺211.200
Protek Sağlık Bilişim Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TIBBİ GÖRÜNTÜLEME HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Özel Hayat İnşaat Sağlık İç Ve Dış Tic.Ltd.Şti., ₺2.580.000; 2. kısım: Protek Sağlık Bilişim Ticaret Anonim Şirketi, ₺211.200.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Sağlık ve Sosyal Hizmetler
- Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı Puan Sonuç Karşılığı Tam Otomatik İdrar Cihazları Kullanımı Hizmet Alımı (24 Aylık) — Mikromed Tıbbi Malzemeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.595.326, Sivas (06.08.2026)
- 1 Kalem Hizmet (Medikal Gaz Santralleri) Alımı — Vakum Teknolojik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.600.000, Erzurum (29.04.2026)
- 5 Kısım Gıda Alımı — Gülburak Gıda Temizlik Hizmetleri ve Ürünleri Yemekçilik Tarım Hayvancılık İnşaat Taahhüt Nakliye Turizm Orman Ürünleri Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.605.950, Isparta (24.08.2026)
Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →