TIBBİ VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
Mobilya ve DöşemeARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ 2021 Yılı Yaşlı ve Engelli Merkezi Tıbbi Sarf ve Temizlik Malzemesi Alım İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "TIBBİ VE TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Can Medikal Ve Sağlık Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. 955.609 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/7353).
- İhale Kayıt No
- 2021/7353
- Kazanan firma
- Can Medikal Ve Sağlık Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺955.609
- İstekli sayısı
- —
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 24.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/7353 · Sonuç tarihi: 24.02.2021
İhalenin konusu
78 Kalem 2021 Yılı Yaşlı ve Engelli Merkezi Tıbbi Sarf ve Temizlik Malzemesi Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Can Medikal Ve Sağlık Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →