TONER, KARTUŞ VE DRUM ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR
Bilgisayar ve Büro DonanımıTONER, KARTUŞ VE DRUM ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/60648) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/60648
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/60648 · Sonuç tarihi: 30.03.2020
İhalenin konusu
76 Kalem Toner, Kartuş ve Drum Ünitesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Teknobim Bilgi Sistemleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. — ₺46.760
Teknobim Bilgi Sistemleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Beşer Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺120.684
Beşer Teknoloji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Planet Bilgisayar ve Makine San.Tic.L Td.Şti. — ₺628.153
Planet Bilgisayar ve Makine San.Tic.L Td.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Büro Teknik Tic.ve San.Ltd.Şti. — ₺6.365
Büro Teknik Tic.ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TONER, KARTUŞ VE DRUM ÜNİTESİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Teknobim Bilgi Sistemleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺46.760; 2. kısım: Beşer Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺120.684; 3. kısım: Planet Bilgisayar ve Makine San.Tic.L Td.Şti., ₺628.153; 4. kısım: Büro Teknik Tic.ve San.Ltd.Şti., ₺6.365.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- Kırtasiye Malzeme Alımı İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺46.679, İstanbul (09.04.2026)
- TONER VE KARTUŞ SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Doğumak Büro Sistemleri İnşaat Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺46.963, Çorum (05.03.2020)
- 8 Kalem Bilgisayar Malzemesi Alım İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺46.000, İzmir (19.04.2021)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →