TONER SATIN ALINACAKTIR
Bilgisayar ve Büro DonanımıTONER SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/607748) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/607748
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/607748 · Sonuç tarihi: 24.11.2021
İhalenin konusu
27 Kalem Toner Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: DEVLET HASTANESİ -ADANA SEYHAN SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 27 Kalem Toner alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺309.868 (5 istekli)
2. kısım
ARMY Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺31.730 (5 istekli)
ARMY Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
TONER SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺309.868; 2. kısım: ARMY Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺31.730.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- Aydın Orman İşletme Müdürlüğünün İhtiyacı Olan Kırtasiye ve Temizlik Ürünlerinin Mal Alımı İşi — Kardağ Kardeşler Dağıtım Kırtasiye Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺309.915, Muğla (26.03.2026)
- 101 Kalem Kırtasiye, Temizlik ve Mefruşat Malzemesi Alımı — Ayder Ofset Matbaacılık Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺310.822, Aksaray (14.01.2022)
- Yazıcı- Fotokopi Makinalarına Toner, Drum (Orijinal Ürün) Alım İşi — Technoteam Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺306.480, Mersin (04.12.2025)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →