Toner ve Kartuş Alımı
Bilgisayar ve Büro DonanımıToner ve Kartuş Alımı ihalesi (İKN 2021/751268) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/751268
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/751268 · Sonuç tarihi: 11.01.2022
İhalenin konusu
100 Kalem Toner ve Kartuş Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Army Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺682.572.
- İdare hakkında: Bayraklı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Army Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺323.770 (2 istekli)
Army Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kalite Bilgisayar İletişim Elek.Elekt.Tic.Ltd.Şti. — ₺5.425 (2 istekli)
Kalite Bilgisayar İletişim Elek.Elekt.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Toner ve Kartuş Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Army Baskı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺323.770; 2. kısım: Kalite Bilgisayar İletişim Elek.Elekt.Tic.Ltd.Şti., ₺5.425.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilgisayar ve Büro Donanımı
- TEMİZLİK, KIRTASİYE, MEFRUŞAT VE TONER MALZEMELERİ — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺322.846, Burdur (17.01.2022)
- Bilgisayar ve Bilgisayar Ekipmanları Donanım Alımı İşi — Gruptechs Bilgi Teknolojileri Yapı ve Danışmanlık Limited Şirketi, ₺322.000, İstanbul (23.06.2026)
- Sunucu ve Veri Depolama Sistemi — Alto Teknoloji Bilişim Çözümleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺322.000, İzmir (02.09.2021)
Bilgisayar ve Büro Donanımı sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →