Torf, Telis, Gölgelik Örtüsü ve Tüp Poşet Mal
Torf, Telis, Gölgelik Örtüsü ve Tüp Poşet Mal ihalesi (İKN 2020/602008) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/602008
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/602008 · Sonuç tarihi: 11.12.2020
İhalenin konusu
1300 adet 250 lt 'lik Torf, 25.000 m2 seyrek telis, 2000 m2 Gölgelik Örtüsü, 2750 kg Tüp Poşet
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 250 lt 'lik Torf | 1300 | adet |
| seyrek telis | 25.000 | m2 |
| Gölgelik Örtüsü | 2000 | m2 |
| Tüp Poşet | 2750 | kg |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Orman Fidanlık Müdürlüğü- İstanbul Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺60.750
2. kısım
Glsgrup Tarım Anonim Şirketi — ₺149.162
Glsgrup Tarım Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Torf, Telis, Gölgelik Örtüsü ve Tüp Poşet Mal ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺60.750; 2. kısım: Glsgrup Tarım Anonim Şirketi, ₺149.162.
Orman Fidanlık Müdürlüğü- İstanbul Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Bahçeköy Orman Fidanlık Şefliği Fidan Üretimi ve Bakımı Hizmet Alımı — Özar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺227.700 (17.08.2021)
- İstanbul Orman Fidanlık Müdürlüğü Göktürk ve Çobançeşme Orman Fidanlık Şefliklerinde Fidan Üretimi ve Bakımı Hizmet Alımı — Özar Ormancılık İnşaat Hafriyat Peyzaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺476.711 (17.08.2021)
- İstanbul Orman Fidanlık Müdürlüğü Fidan Üretim ve Bakım Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.598.250 (15.12.2025)
- Göktürk Orman Fidanlık Şefliği 2 Adet Su Sondaj Kuyusu Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.994.880 (31.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →