Tuik Başkanlığı Kocaeli Bölge Müdürlüğü Sürücüsü İle Birlikte Yakıt Hariç 03/01/2022-31/12/2023 Arasında 3 Adet Minibüs ve 1 Adet Binek Taşıt İle 01/03/2022-31/07/2022 Ve 01/03/2023- 31/07/2023 Tarihlerinde 90’ar Gün Süreli 1 Adet Minibüs Kiralama İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTürkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Kocaeli Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "Tuik Başkanlığı Kocaeli Bölge Müdürlüğü Sürücüsü İle Birlikte Yakıt Hariç 03/01/2022-31/12/2023 Arasında 3 Adet Minibüs ve 1 Adet Binek Taşıt İle 01/03/2022-31/07/2022 Ve 01/03/2023- 31/07/2023 Tarihlerinde 90’ar Gün Süreli 1 Adet Minibüs Kiralama İşi" ihalesini Gök-Er Taşımacılık Sınır Ticaret İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. 1.317.672,7 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/621367).
- İhale Kayıt No
- 2021/621367
- Kazanan firma
- Gök-Er Taşımacılık Sınır Ticaret İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.317.673
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 30.11.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/621367 · Sonuç tarihi: 30.11.2021
İhalenin konusu
Sürücüsü ile Birlikte Yakıt Hariç 03/01/2022- 31/12/2023 Tarihlerinde 3 Adet Minibüs ve 1 Adet Binek Taşıt İle 01/03/2022- 31/07/2022 İle 01/03/2023-31/07/2023 Tarihlerinde 90'ar Gün Süreli 1'er Adet Minibüs Kiralanması Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %35 altında.
- Kazananın karnesi: Gök-Er Taşımacılık Sınır Ticaret İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.616.281.
- İdare hakkında: Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı Kocaeli Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Gök-Er Taşımacılık Sınır Ticaret İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →