Kamu İhaleleri

TÜİK Trabzon Bölge Müdürlüğü İle Bağlı İl ve İlçelerinde 03/01/2022 – 29/12/2023 Tarihleri Arasında Yakıt Hariç Sürücülü Binek Araç ve Minibüs Kiralanması

Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri

TÜİK Trabzon Bölge Müdürlüğü Hazine ve Maliye Bakanlığı Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açılan "TÜİK Trabzon Bölge Müdürlüğü İle Bağlı İl ve İlçelerinde 03/01/2022 – 29/12/2023 Tarihleri Arasında Yakıt Hariç Sürücülü Binek Araç ve Minibüs Kiralanması" ihalesini Baha Taşımacılık Tur.İnş.Tem.Hiz.Ve Tic.Ltd.Şirketi 1.689.802,36 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/678421).

İhale Kayıt No
2021/678421
Kazanan firma
Baha Taşımacılık Tur.İnş.Tem.Hiz.Ve Tic.Ltd.Şirketi
Sözleşme bedeli
₺1.689.802
İstekli sayısı
5
İl
Trabzon
Sonuç tarihi
10.12.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/678421 · Sonuç tarihi: 10.12.2021

İhalenin konusu

Sürücülü, Yakıt Hariç, 03/01/2022 - 29/12/2023 Tarihleri Arasında 2 Adet Binek Taşıt ve 4 Adet Minibüs İle 2022 - 2023 Yıllarının 01 Mart–31 Temmuz Tarihleri Arasında 1 Adet İlave Minibüs Kiralanması İşine İlişkin Hizmet Alımı.

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Baha Taşımacılık Tur.İnş.Tem.Hiz.Ve Tic.Ltd.Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →