TÜİK Zonguldak Bölge Müdürlüğüne Yakıt Hariç Şoförü İle Birlikte, 2022-2023 Yıllarında Taşıt Kiralanması
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriHazine ve Maliye Bakanlığı Türkiye İstatistik Kurumu Zonguldak Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "TÜİK Zonguldak Bölge Müdürlüğüne Yakıt Hariç Şoförü İle Birlikte, 2022-2023 Yıllarında Taşıt Kiralanması" ihalesini BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi 1.061.912,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/649318).
- İhale Kayıt No
- 2021/649318
- Kazanan firma
- BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.061.912
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Zonguldak
- Sonuç tarihi
- 17.01.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/649318 · Sonuç tarihi: 17.01.2022
İhalenin konusu
Yakıt Hariç, Şoförü İle Birlikte 2022-2023 Yıllarında 1 Adet Binek Taşıt, 2 Adet Minibüs ve 04 Nisan-01 Temmuz 2022 İle 03 Nisan- 27 Haziran 2023 Tarihleri Arasında 1 Adet İlave Minibüs.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 29 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺180.528.532.
- İdare hakkında: Hazine ve Maliye Bakanlığı Türkiye İstatistik Kurumu Zonguldak Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.