TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü 2022 Yılı İtfaiye Personeli Hizmet Alımı
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Eskişehir Bölge Müdürlüğü tarafından açılan "TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü 2022 Yılı İtfaiye Personeli Hizmet Alımı" ihalesini Dutağacı Temizlik Gıda Tekstil Tic. Ve San.Ltd.Şti. 939.061,35 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 7 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/628174).
- İhale Kayıt No
- 2021/628174
- Kazanan firma
- Dutağacı Temizlik Gıda Tekstil Tic. Ve San.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺939.061
- İstekli sayısı
- 7
- İl
- Eskişehir
- Sonuç tarihi
- 03.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/628174 · Sonuç tarihi: 03.12.2021
İhalenin konusu
12 kişi ile 01.01.2022-31.12.2022 tarihleri arası (Ulusal bayram ve Genel Tatil günlerinde çalışılacaktır)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Eskişehir Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 19 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Dutağacı Temizlik Gıda Tekstil Tic. Ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →