Kamu İhaleleri

TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü Merkez (Ankara) ve Bölge Müdürlükleri Taşra (Eskişehir-Sakarya-Sivas) İçin Yardımcı Destek Hizmetleri Alımı

Satın Alma Daire Başkanlığı tarafından açılan "TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü Merkez (Ankara) ve Bölge Müdürlükleri Taşra (Eskişehir-Sakarya-Sivas) İçin Yardımcı Destek Hizmetleri Alımı" ihalesini Ölmez İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 53.181.483,51 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1883185).

İhale Kayıt No
2025/1883185
Kazanan firma
Ölmez İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺53.181.484
İstekli sayısı
2
İl
Ankara
Sonuç tarihi
30.12.2025

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1883185 · Sonuç tarihi: 30.12.2025

İhalenin konusu

01.01.2026 / 31.12.2026 Tarihleri Arasında TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü Merkez (Ankara) ve Bölge Müdürlükleri Taşra (Eskişehir-Sakarya-Sivas) İçin Yardımcı Destek Hizmetleri Alımı (12 Ay- 71 Adet)

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Ölmez İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →