Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası AŞ İzmir Şubesi Hizmet Binası için 01 Nisan 2022-31Aralık 2022 döneminde ihtiyaç duyulan 900000 kWh Aktif Elektrik Enerjisi Temini
İnşaat MalzemeleriT.C. Merkez Bankası İzmir Şubesi tarafından açılan "Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası AŞ İzmir Şubesi Hizmet Binası için 01 Nisan 2022-31Aralık 2022 döneminde ihtiyaç duyulan 900000 kWh Aktif Elektrik Enerjisi Temini" ihalesini Aycan Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi 1.620.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/808307).
- İhale Kayıt No
- 2021/808307
- Kazanan firma
- Aycan Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.620.000
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- İzmir
- Sonuç tarihi
- 14.03.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/808307 · Sonuç tarihi: 14.03.2022
İhalenin konusu
1 Nisan 2022 - 31 Aralık 2022 döneminde 9 (dokuz) ay süreyle ihtiyaç duyulan 900.000 kWh aktif elektrik enerjisi temini
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — İnşaat Malzemeleri sektöründe ortalamanın (4,6 istekli) %78 altında.
- Kazananın karnesi: Aycan Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 68 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.639.585.242.
- İdare hakkında: T.C. Merkez Bankası İzmir Şubesi adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Aycan Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →